Bostoernooi

 

datum

zaterdag 23 mei 2015

aanvangstijd

10.00 uur

locatie

Bos nabij camping de Leemcule

plaats

Hattem

telefoon locatie

06-52663371

opgave via

bostoernooi@hattempetanque.nl

max. aantal deelnemers

80

uiterste inschrijfdatum

20-5-2015

systeem

5 voorgeloot +
finale tussen poulewinnaars

inschrijfgeld

€ 5 pp

 

 

titelverdedigers

Herman van Dijk
Ingeborg Geelhuysen
Dick Jonker
Hattem Pétanque

route vanaf Amersfoort (pdf)

route vanuit het noorden (pdf)

route vanuit Apeldoorn (pdf)

 

nr Vereniging speler 1 lic speler 2 lic speler 3 lic
1 Hattem Pétanque John Lemstra . Gerrie Keijl . Marijke Wijnen .
2 Les milles illes Gery de Jong 43492 Cees Mienes 45102 Bert Molenaar 44615
3 Les milles illes Peter Rozenhart 29437 Richard de Jong 50836 Joop Kuiper 40010
4 Hattem Pétanque Dini Wassink . Bennie Wassink . Louis Steringa .
5 Hattem Pétanque Marion vd Werf . Angelique Helsdingen . Maaike Septer .
6 Hattem Pétanque Jan Siemens . Alma Steenbergen . Ingeborg Suichies .
7 Hattem Pétanque Ben Kort . Gerard vd Werf . Peter Wolven .
8 Mix Wilma vd Ham 45920 Nel Cligge 47468 Tjitte Unlandt 47652
9 Hattem Pétanque Jan Koster . Jan Kramer . Nanny Muller .
10 Hattem Pétanque Dick Jonker . Herman v Dijk . Ingeborg Geelhuysen .
11 Hattem Pétanque Jan Heideveld . Ton Visser . Mariska Landman .
12 Hattem Pe'tanque Martin v Huffelen 33839 Pierre Stevens 60390 Wiebe Doorn 28190
13 't Zwijntje Herman Notten . Jan Rensink . Henk Fluit .
14 Hattem Pétanque M. v Wageningen 42529  Jan v Wageningen 30759 Jouke ten Wolde .
15 Hattem Pétanque Henri Arends . Matthijs Santman . Gerrit v Schagen .
16 Hattem Pétanque André Hegteler . Tonny de Bruin . Jan Bossink .
17 Lelystad Rik v Stormbroek 48973 Ton Engel 49765 Wim Koolen .
18 But 84 Herman Koster . Marsha Gerritsen . Geert Dijksma .
19 Alkmaar Ton Metselaar 58754 Stef Anink 59719 Gerard Wierbos 51178
20 Hattem Pétanque Dolf vd Veen . Sita vd Veen . Jaap Koning .
21 Mildam Frans Schaaf . Nelly Schaaf . Henk Liemburg .
22 Gelre Jan v Erven 45744 Jannes Fijn 40652 Casper Kinket 56682
23 Gelre Joop de Wit 36961 Jan Teekman 56013 Gerard v Hoorn 40765
24 Friese Mix Klaas Hoekstra . Jan Bart Zijlstra . Kok Houthuijsen .
25 Hattem Pétanque Ineke Haas . Asje Haas . Gerrie Arends .
26 Lelystad Thierry Pietersen 49326 Richard den Dekker 3553 Gerald Ruesink 44009
27 Lelystad Barend v Eekeren 46082 Marie v Eekeren 46083 Mark Stuut 61045
28 't Zwijntje Emile Zwiers 6662 Niek vd Koot 27661 Ben vd Eschert .
29 Mix Paul de Bruin . Chris Goselink . Elly Stöver .
30 But'84 Erik Rehorst 60376 Joke Boonstra 61809 Rene Boonstra 61017
31 HKB Marina Lancee . Danny v Hal . Betty Kappers .
32 HKB Herman Lancee . Hans v Hal . Roelof Kappers .
33 Lelystad Rene v Dijk 55555 Dave Terlien 61795 Gerard Cligge 47467
34 Alkmaar Ron Peek 40874 Marja Peek 42696 Ed Mahn 51992
35 Lelystad Willem Waveren 42742 Jenny Waveren 42741 Piet Perier 56211
36 . . . . . . .
37 . . . . . . .
38 . . . . . . .
39 . . . . . . .
40 . . . . . . .
41 . . . . . . .
42 . . . . . . .
43 . . . . . . .
44 . . . . . . .
45 . . . . . . .
46 . . . . . . .
47 . . . . . . .
48 . . . . . . .
49 . . . . . . .
50 . . . . . . .
51 . . . . . . .
52 . . . . . . .
53 . . . . . . .
54 . . . . . . .
55 . . . . . . .
56 . . . . . . .
57 . . . . . . .
58 . . . . . . .
59 . . . . . . .
60 . . . . . . .
61 . . . . . . .
62 . . . . . . .
63 . . . . . . .
64 . . . . . . .
65 . . . . . . .
66 . . . . . . .
67 . . . . . . .
68 . . . . . . .
69 . . . . . . .
70 . . . . . . .
.