Bostoernooi

 

datum

zaterdag 7 juni 2014

aanvangstijd

10.00 uur

locatie

Bos nabij camping de Leemcule

plaats

Hattem

telefoon locatie

06-52663371

opgave via

bostoernooi@hattempetanque.nl

max. aantal deelnemers

80

uiterste inschrijfdatum

4-6-2014

systeem

5 voorgeloot +
finale tussen poulewinnaars

inschrijfgeld

€ 5 pp

 

 

titelverdedigers

Slimane Ben Ahmed, 
Joop de Wilde en 
Roelof de Groot van 
Amicale de Pétanque uit Leusden

route vanaf Amersfoort (pdf)

route vanuit het noorden (pdf)

route vanuit Apeldoorn (pdf)

 

ingeschreven deelnemers 2014

 

vereniging

speler 1

lic

speler 2

lic

speler 3

lic

1 Hattem Pétanque Jeroen Bakker 221162 Jessica Bakker 46105 Gerard v Schooten 931
2 Hattem Pétanque Gerrie Keijl 28055 John Lemstra 26715 Marijke Wijnen 12155
3 Les Mille Iles Gery Buis 43492 Bert Molenaar 44615 Cees Mienes 45102
4 Les Mille Iles Peter Rozenhart 29437 Joop Kuiper 40010 Richard de Jong 50836
5 t Zwijntje Ben vd Esschert 929 Emile Zwiers 6660 Jan Goldebeld 14749
6 Hattem Pétanque Marion vd Werf 14078 Angelique v Helsdingen 40955 Maaike Septer 12165
7 Hattem Pétanque Gerrit Hoogers 30758 Jan Bossink 41936 Piet Buikema 39111
8 Hattem Pétanque Dick Jonker 8405 Ingeborg Geelhuysen 30306 Herman v Dijk 38218
9 Hattem Pétanque Ben Kort 6551 Gerard vd Werf 12164 Peter Wolven 27361
10 Zuiderboeltje Truus Glastra 59124 Annie Scholing 08363 Roelie ten Berge 30663
11 Hattem Pétanque Nanny Muller 49949 GerritJan Potgieter 16872 Jan Kramer 47378
12 Hattem Pétanque Jan Heideveld 744 Mariska Landman 31905 Ton Visser 15806
13 Gelre Jan Teekman 56013 Joop de Wit 36961 Gerard v Hoorn 40765
14 Gelre Jan v Erven 45744 Willem Eijlander 59557 Casper KInket 56682
15 Gelre Jannes Fijn 40652 Peter Kemink 43844 Rita Kemink 43845
16 Lelystad Tjitte Unlandt 47652 Wilma vd Ham 45920 Wendelyn Unlandt 47651
17 Hattem Pétanque Asje Haas 19497 Ineke Haas 20425 Gerrie Arends 45988
18 Amicale Joop de Wilde . Slimane ben Ahmed . Roelof de Groot .
19 But 84 Geert Dijksma . Marsha Gerritsen . Herman Koster .
20 Mix Gerben Schrooten . Gerjan Souman . Jan Vrielink .
21 Lelystad Hanneke Langebach 34712 Hans v Wijk 47865 Nel Cligge 47468
22 Mix Frans Schaaf 57605 Elly Prins 34700 Henk Liemburg 31445
23 Hattem Pétanque Mildred v Wageningen 42529 Jan v Wageningen 30759 Jouke ten Wolde 788
24 Lelystad Ada Ouwerkerk 35538 Thea v Maaren 41853 Loes Stift 49766
25 Hattem Pétanque Chris Goselink . Paul de Bruin . Elly Stöver .
26 Den Dolder Yvonne Fricke 35961 René v Nimwegen 19522 Henk Fledderus 35962
27 Mix Evert Doornhof 48482. Diny Eleveld 33665 Wijmie Doornhof 46047
28 Mix Herman Notten 55546 Leidi v Beek 17059 Jan Rensink 59702
29 Mix Bauke Veltman . Maichel Schipper . Jannie vd Kamp .
30 . . . . . . .
31 . . . . . . .
32 . . . . . . .
33 . . . . . . .
34 . . . . . . .
35 . . . . . . .
36 . . . . . . .
37 . . . . . . .
38 . . . . . . .
39 . . . . . . .
40 . . . . . . .
41 . . . . . . .
42 . . . . . . .
43 . . . . . . .
44 . . . . . . .
45 . . . . . . .
46 . . . . . . .
47 . . . . . . .
48 . . . . . . .
49 . . . . . . .
50 . . . . . . .
51 . . . . . . .
52 . . . . . . .
53 . . . . . . .
54 . . . . . . .
55 . . . . . . .
56 . . . . . . .
57 . . . . . . .
58 . . . . . . .
59 . . . . . . .
60 . . . . . . .
61 . . . . . . .
62 . . . . . . .
63 . . . . . . .
64 . . . . . . .
65 . . . . . . .
66 . . . . . . .
67 . . . . . . .
68 . . . . . . .
69 . . . . . . .
70 . . . . . . .
. . . . . . . .