1 re boven.jpg

mix.png             

December

Voor eerdere maanden kun je naar beneden scrollen.

plek di 6-12-2022 wo 7-12-2022 di 13-12-2022
1 Maaike Septer Ben Kort  
2 Pierre Stevens Hans Tijssen  
3 Manno de Jong Jan Kalter  
4 Johan Moraal/
Dini Boomstra
Gerard vd Werf  
5 Dolf vd Veen  
6 Mario Lobosco Bennie Wassink  
7 Hans Tijssen Pier Boomstra/
Henk v Holst
 
8 Martin Willemsen  
9 John Scheffer Jan Visscher  
10 Matthijs Santman/
Nick vd Pijl
Piet Buikema/
Marijke Wijnen
 
   
plek wo 14-12-2022 do 15-12-2022 di 20-12-2022
1      
2      
3      
4      
5      
6      
7      
8      
9      
10      
       
plek wo 21-12-2022 di 27-12-2022 wo 28-12-2022
1      
2      
3      
4      
5      
6      
7      
8      
9      
10      
       
mix.png             

November

plek di 1-11-2022 wo 2-11-2022 di 8-11-2022
1 Dini Boomstra Pier Boomstra Peter Wolven
2 Jan Visscher Jan koster Martin Willemsen
3 Hans Tijssen Jan Kalter Roland Mertens
4 Maaike Septer/
Martin Willemsen
Ingeborg Suichies Renze Bosgraaf
5 Geert Kuper Johan Moraal
6 Matthijs Santman Henk v Holst Maaike Septer
7 Pierre Stevens Mario lobosco Nick vd Pijl
8 Asje Haas Ben Kort Asje Haas
9 Sietske Karssing Jan Nugteren/
Henri Arends
Sietske Karssing
10 Renze Bosgraaf Pierre Stevens
       
plek wo 9-11-2022 di 15-11-2022 wo 16-11-2022
1 Ben Kort regen_150.gif Hans Tijssen
2 Henk v Holst Ben Kort
3 Jan Kalter Jan Nugteren
4 Gerrie Arends/
HarmJan Halfwerk/
Jaap Smit
Jan Kalter
5 Joop uit de Bulten
6 Gerda Scholten
7 Maaike Septer/
Geert Kuper
Piet Buikema/
Gerrie Arends
8
9 Bennie Wassink Bennie Wassink/
Pier Boomstra
10 Johan Moraal
       
plek do 17-11-2022 di 22-11-2022 wo 23-11-2022
1 Jeroen Bakker Johan Moraal Hans Tijssen
2 Matthijs Santman Hans Tijssen Jan Kalter
3 Marijke Wijnen/ Menno de Jong Henk v Holst
4 Peter Wolven Matthijs Santman Jaap Smit
5 Renze Bosgraaf Roland Mertens Ben Kort
6 Johan Moraal Martin Willemsen Marijke Wijnen
7 Pierre Stevens Asje Haas HarmJan Halfwerk/
8 Ben Kort HarmJan Halfwerk Jan Visscher
9 Maaike Septer Renze Bosgraaf Herman v Dijk
10 Asje Haas Maaike Septer Pierre Stevens
       
plek di 29-11-2022 wo 30-11-2022  
1 Renze Bosgraaf HarmJan Halfwerk
2 Jeroen Bakker Geert Kuper
3 Sietske Karssing Bennie Wassink
4 Maaike Septer Henk v Holst
5 Pierre Stevens Jan Nugteren
6 Matthijs Santman Maaike Septer
7 Asje Haas Marijke Wijnen
8 Johan Moraal Herman v Dijk
9   Ben Kort
10   Piet Buikema
     
mix.png             

Oktober

plek di 4-10-2022 wo 5-10-2022 di 11-10-2022
1 Sietske Karssing André Hegteler Dini Boomstra
2 Pierre Stevens Herman v Dijk Hans Tijssen
3 Hans Tijssen Geert Kuper HarmJan Halfwerk
4 Martin Willemsen Hans Tijssen André Hegteler
5 Dini Boomstra Sietske Karssing Maaike Septer
6 Menno de Jong Ben Kort/
Henri Arends
Martin Willemsen
7 Roland Mertens Menno de Jong
8 Matthijs Santman Pier Boomstra Dick Jonker/
Nick vd Pijl
9 Johan Moraal Johan Moraal
10 Maaike Septer Ingeborg Suichies/
José Schoonewil
Pierre Stevens/
Matthijs Santman
   
plek wo 12-10-2022 di 18-10-2022 wo 19-10-2022
1 Gerrie Arends/
Jaap Smit
Renze bosgraaf Jaap Smit
2 Asje Haas Jan Visser
3 Pierre Stevens Johan Moraal Louis Steringa
4 Henk v Holst Hans Tijssen Geert Kuper
5 Herman v Dijk Matthijs Santman Herman v Dijk
6 Maaike Septer/
GerritJan Potgieter/
Dolf vd Veen
Dick Jonker Dick Jonker
7 Maaike Septer Gerrie Keijl
8 Pierre Stevens/
Roland Mertens
Jan Nugteren
9 Ineke Haas John Scheffer
10 Piet Buikema Ineke Haas Pierre Stevens/
Jan Kalter
     
plek do 20-10-2022 di 25-10-2022 wo 26-10-2022
1 Ben Kort Hans Tijssen Ben Kort
2 Peter Wolven Pierre Stevens Pier Boomstra
3 Renze Bosgraaf Martin Willemsen Hans Tijssen
4 Asje Haas Johan Moraal Gerrie Arends
5 Marijke Wijnen Roland Mertens Martin Willemsen
6 Ineke Haas Menno de Jong Maaike Septer
7 Pierre Stevens Dini Boomstra Pierre Stevens/
Herman v Dijk
8 Maaike Septer Ineke Haas
9   Renze Bosgraaf Henri Arends
10   Sietske Karssing Geert Kuper
       
mix.png             

September

plek di 6-9-2022 wo 7-9-2022 di 13-9-2022
1 André Hegteler Marijke Wijnen Jan Heideveld
2 Hans Tijssen Gerard vd Werf André Hegteler
3 Ruud Visser/
Dini Boomstra
Geert Kuper Pierre Stevens
4 Herman v Dijk Maaike Septer
5 Matthijs Santman José Schoonewil Menno de Jong
6 Martin Willemsen/
Asje Haas
Dick Jonker Dick Jonker
7 Ingeborg Suichies Roland Mertens
8 Peter Wolven Henk v Holst/
André Hegteler
Matthijs Santman
9 Gerben Schrooten Martin Willemsen
10 Roland Mertens Marion vd Werf Nick vd Pijl
       
plek wo 14-9-2022 di 20-9-2022 wo 21-9-2022
1 Ineke Haas Pier Boomstra Dolf vd Veen
2 Jan Kalter Hans Tijssen Marijke Wijnen
3 Ben Kort Martin Willemsen Ben Kort
4 Henk v Holst Dick Jonker Gerrie Arends
5 Ingeborg Suichies André Hegteler Herman v Dijk
6 Gerard vd Werf/ Roland Mertens Ingeborg Suichies
7 André Hegteler Asje Haas Pierre Stevens
8 Jaap Smit Matthijs Santman HarmJan Halfwerk
9 Ingeborg Geelhuysen Dini Boomstra Gerard vd Werf/
Hans Tijssen
10 Jan Nugteren Pierre Stevens
       
plek di 27-9-2022 wo 28-9-2022  
1 Hans Tijssen Dolf vd Veen  
2 Martin Willemsen Henk v Holst  
3 André Hegteler José Schoonewil  
4 Maaike Septer Maaike Septer  
5 Johan Moraal Herman v Dijk/
André Hegteler
 
6 Matthijs Santman  
7 Pierre Stevens/
Renze Bosgraaf
Gerrie Arends/
HarmJan Halfwerk
 
8  
9 Dick Jonker Ben Kort  
10   Dick Jonker  
       
mix.png             

Augustus

plek di 2-8-2022 wo 3-8-2022 di 9-8-2022
1 Dick Jonker hitte.png Renze Bosgraaf
2 Jan Heideveld HarmJan Halfwerk
3 Gerben Schrooten Sietske Karssing
4 Louis Steringa Matthijs Santman
5 Pierre Stevens Ineke Haas
6 Pier Boomstra Jan Visscher/
Martin Willemsen
7 Dini Boomstra/
8 André Hegteler Pierre Stevens/
Dick Jonker
9 Hans Tijssen
10 Asje Haas Asje Haas
       
plek wo 10-8-2022 di 16-8-2022 wo 17-8-2022
1 Henk v Holst Peter Wolven Louis Steringa
2 Gerard vd Werf Martin Willemsen Hans Tijssen
3 Ben Kort Johan Moraal Ingeborg Suichies
4 Geert Kuper Maaike Septer Peter Wolven
5 Joop uit de Bulten Dini Boomstra Herman v Dijk
6 Asje Haas Renze Bosgraaf Ben Kort/
Jan Nugteren
7 André Hegteler Sietske Karssing
8 Jaap Smit Pierre Stevens/
Pier Boomstra
Joop uit de Bulten
9 Piet Buikema Geert Kuper
10 Maaike Septer Ineke Haas Pierre Stevens
       
plek do 18-8-2022 di 23-8-2022 wo 24-8-2022
1 Pierre Stevens Hans Tijssen Herman v Dijk
2 Ben Kort Peter Wolven Ben Kort
3 Matthijs Santman André Hegteler Johan Moraal
4 Elly Stöver/
Renze Bosgraaf
Renze Bosgraaf André Hegteler
5 Martin Willemsen Martin Willemsen/
6 Peter Wolven Johan Moraal Marijke Wijnen
7 Marijke Wijnen Maaike Septer Pierre Stevens
8 Louis Steringa Dick Jonker Maaike Septer
9 Jaap Smit Ineke Haas Joop uit de Bulten
10 Maaike Septer Ruud Visser Asje Haas
       
plek di 30-8-2022 wo 31-8-2022  
1 Dini Boomstra Gerard vd Werf/
Jaap Smit
2 Pierre Stevens
3 Peter Wolven Henk v Holst
4 Hans Tijssen Piet Buikema
5 Matthijs Santman Ineke Haas
6 Asje Haas Ingeborg Suichies/
Asje Haas
7 Menno de Jong
8 Roland Mertens Marion vd Werf/
Jan Kalter
9 Sietske Karssing
10 Jan Heideveld Joop uit de Bulten
     
     
mix.png             

Juli

plek di 5-7-2022 wo 6-7-2022 di 12-7-2022
1 André Hegteler Alma Steenbergen Hans Tijssen
2 Dini Boomstra Ben Kort John Bronkhorst
3 Pierre Stevens Gerard vd Werf Matthijs Santman
4 Renze Bosgraaf Jan Visscher Ineke Haas
5 John Scheffer Marion vd Werf Pierre Stevens/
Dick Jonker/
Dini Boomstra
6 Jan Visscher/
Asje Haas
Gerrie Arends
7 Henk v Holst
8 Dick Jonker André Hegteler/ Jan Heideveld
9 Alie Eekma Jan Kalter Martin Willemsen
10 Martin Willemsen Joop uit de Bulten Renze Bosgraaf
       
plek wo 13-7-2022 di 19-7-2022 wo 20-7-2022
1 Maaike Septer hitte.png
2 Mario Lobosco
3 Gerard vd Werf
4 Johan Moraal
5 André Hegteler
6 Jaap Smit
7 Herman v Dijk
8 John Scheffer
9 Pierre Stevens
10 Bennie Wassink
       
plek do 21-7-2022 di 26-7-2022 wo 27-7-2022
1 Jaap Smit Peter Wolven Ingeborg Geelhuysen
2 Pierre Stevens Jan Visscher André Hegteler
3 Marijke Wijnen Renze Bosgraaf Geert Kuper
4 Ben Kort Dini Boomstra Henk v Holst
5 Johan Moraal Johan Moraal/
Ineke Haas
Joop uit de Bulten
6 Asje Haas Pierre Stevens
7 Matthijs Santman Pierre Stevens Dick Jonker/
Jaap Smit
8 Jeroen Bakker Jan Heideveld/
Sietske Karssing
9 HarmJan Halfwerk Willem Eijlander
10 Maaike septer Matthijs Santman Marijke Wijnen
       
mix.png             

Juni

plek wo 1-6-2022 di 7-6-2022 wo 8-6-2022
1 Herman v Dijk Jeffrey Durberg regen_150.gif
2 Henk v Holst Peter Wolven
3 Alma Steenbergen Menno de Jong
4 Ben Kort Maaike Septer
5 Aart Keijl Jeroen Bakker
6 Jan Kalter Matthijs Santman
7 Marijke Wijnen Martin Willemsen
8 Henri Arends Gerrit Aalberts
9 Jan Siemens Roland Mertens
10 Maaike Septer Asje Haas
       
plek di 14-6-2022 wo 15-6-2022 do 16-6-2022
1 John Bronkhorst Dolf vd Veen Maaike Septer
2 Martin Willemsen Gerard vd Werf Ben Kort
3 Pierre Stevens Marion vd Werf Pierre Stevens
4 Maaike Septer Maaike Septer Peter Wolven
5 Nick vd Pijl Jan Kalter/
HarmJan Halfwerk
Martin Willemsen
6 Dini Boomstra Louis Steringa
7 Asje Haas Pier Boomstra Marion vd Werf
8 Jeroen Bakker Ben Kort Jan Heideveld
9 Menno de Jong Dick Jonker Gerard vd Werf
10 Gerrit Aalberts Ingeborg Geelhuysen Jaap Smit
       
plek di 21-6-2022 wo 22-6-2022 di 28-6-2022
1 Hans Tijssen Jan Kalter Johan Moraal
2 Martin Willemsen Herman v Dijk Jan Heideveld
3 Pierre Stevens Geert Kuper Hans Tijssen
4 Jan Heideveld Gerard vd Werf Pierre Stevens
5 Gerben Schrooten Jaap Smit Menno de Jong
6 Maaike Septer Pierre Stevens Gerben Schrooten
7 Roland Mertens Jan Nugteren Renze Bosgraaf
8 Asje Haas Henk v Holst Dini Boomstra
9 Dick Jonker Marijke Wijnen/
Joop uit de Bulten
Jan Visscher
10 Ineke Haas John Bronkhorst
       
plek wo 29-6-2022 do 9-6-2022 av dou  
1 Johan Moraal Ben Kort / Pierre Stevens
2 Piet Buikema/
Pierre Stevens
Dolf vd Veen / Jaap Smit
3 John Knol / John Scheffer
4 Jan Kalter Asje Haas./ Ineke Haas
5 GerritJan Potgieter  
6 Henk v Holst 20220609 av doubl 00.jpg
20220609 av doubl 01.jpg
7 Alie Eekma
8 Marion vd Werf
9 José Schoonewil/
Jaap Smit
10
   
mix.png             

Mei

plek di 3-5-2022 wo 4-5-2022 di 10-5-2022
1 Hans Tijssen Herman v Dijk Pierre Stevens
2 Dini Boomstra Hans Tijssen Matthijs Santman
3 Renze Bosgraaf Henri Arends John Bronkhorst
4 Pierre Stevens Pierre Stevens Martin Willemsen/
Sietske Karssing
5 Johan Moraal Evert Koorman
6 André Hegteler Maaike Septer Nick vd Pijl
7 Martin Willemsen Ben Kort Asje Haas
8 Dick Jonker Gerrie Arends Dick Jonker
9 Matthijs Santman Jaap Smit Maaike Septer/
Renze Bosgraaf
10 Asje Haas Geert Kuper
       
plek wo 11-5-2022 di 17-5-2022 wo 18-5-2022
1 Pierre Stevens Dini Boomstra Gerrie Arends
2 Hans Tijssen Martin Willemsen Jaap Smit
3 Ben Kort/
Piet Buikema
Pier Boomstra/
Pierre Stevens
Ben Kort
4 Ingeborg Geelhuysen
5 Ingeborg Geelhuysen André Hegteler Gerrit de Graaf
6 Bennie Wassink Matthijs Santman Marijke Wijnen
7 Maaike Septer HarmJan Halfwerk André Hegteler
8 André Hegteler Hans Tijssen Maaike Septer
9 Herman v Dijk Johan Moraal Pierre Stevens
10 Henk v Holst Sietske Karssing Dolf vd Veen
       
plek di 24-5-2022 wo 25-5-2022 di 31-5-2022
1 Renze Bosgraaf Ben Kort Jeroen Bakker
2 André Hegteler André Hegteler Martin Willemsen
3 Johan Moraal Pierre Stevens Renze Bosgraaf
4 Martin Willemsen/
Maaike Septer
Alma Steenbergen/
Henk v Holst
Matthijs Santman
5 Pierre Stevens
6 Pierre Stevens Willem Eijlander Johan Moraal
7 Roland Mertens Herman v Dijk Hans Tijssen
8 Matthijs Santman Ineke Haas Maaike Septer
9 Peter Wolven Johan Moraal Anita Timmer
10 Sietske Karssing José Schoonewil  
       
mix.png             

April

plek di 5-4-2022 wo 6-4-2022 di 12-4-2022
1 Hans Tijssen Henri Arends Jaap Smit
2 Asje Haas Ben Kort Sietske Karssing
3 Peter Wolven/
Jeroen Bakker
André Hegteler Renze Bosgraaf
4 Asje Haas Pierre Stevens
5 Renze Bosgraaf Ingeborg Suichies/
Gerrie Arends
André Hegteler
6 Pierre Stevens Hans Tijssen
7 HarmJan Halfwerk Pierre Stevens Jeroen Bakker
8 Matthijs Santman Johan Moraal Matthijs Santman
9 Martin Willemsen Henk v Holst Johan Moraal
10 André Hegteler Marijke Wijnen/
Bennie Wassink
Menno de Jong
     
plek wo 13-4-2022 di 19-4-2022 wo 20-4-2022
1 Johan Moraal Pierre Stevens Evert Koorman
2 Dolf vd Veen Jeroen Bakker/
Hans Tijssen
Jaap Smit
3 André Hegteler Johan Moraal
4 Pier Boomstra André Hegteler Maaike Septer
5 Henk v Holst Renze Bosgraaf Henk v Holst
6 Pierre Stevens Asje Haas André Hegteler
7 Ben Kort Johan Moraal Ben Kort
8 Mario Lobosco Dini Boomstra Jan Visser
9 HarmJan Halfwerk Sietske Karssing Ingeborg Suichies
10 Hans Tijssen Dick Jonker Pierre Stevens/
Jan Koster
     
plek do 21-4-2022 di 26-4-2022  
1 Ben Kort Jaap Smit Koningsdag.jpg
2 Renze Bosgraaf Hans Tijssen
3 Asje Haas Martin Willemsen/
4 Peter Wolven Pierre Stevens
5 Marijke Wijnen Jan Visscher
6 André Hegteler Renze Bosgraaf
7 Maaike Septer André Hegteler
8 Pierre Stevens Dolf vd Veen
9 Johan Moraal Jeroen Bakker
10 Louis Steringa John Bronkhorst
       
plek ma 18-4-2022 paasmix do 28-4-2022 av doub  
1 Jaap Smit 1. Jan Visser/
    Evert Koorman
 
2 Johan Moraal  
3 Henk v Holst 2. Ben Kort/
    Pierre Stevens
 
4 Pierre Stevens  
  3. John Bronkhorst/
    Sietske Karssing
 
 
  20220418 paasmix.jpg av dou.jpg  
 
 
 
 
     
  alle uitslagen  
mix.png             

Maart

plek di 1-3-2022 wo 2-3-2022 di 8-3-2022
1   Asje Haas Renze Bosgraaf
2   Jan Siemens Johan Moraal
3   Gerard vd Werf Gerben Schrooten
4   Herman v Dijk Jeroen Bakker
5   André Hegteler/
Joop uit de Bulten
Pierre Stevens
6   Martin Willemsen
7   Jan Nugteren Jan Visscher
8   Sietske Karssing Asje Haas
9   Alie Eekma Ton Visser
10   Henk v Holst/
Marion vd Werf
Alie Eekma
     
plek wo 9-3-2022 di 15-3-2022 wo 16-3-2022
1 Henk v Holst Johan Moraal André Hegteler
2 Geert Kuper André Hegteler Paul Beeker
3 Ingeborg Suichies Hans Tijssen Ben Kort
4 José Schoonewil Martin Willemsen Joop uit de Bulten
5 Jaap Smit Pierre Stevens Herman v Dijk
6 Ben Kort Matthijs Santman Pierre Stevens
7 Marijke Wijnen Asje Haas HarmJan Halfwerk
8 André Hegteler Renze Bosgraaf Martin Willemsen
9 Johan Moraal   Gerrie Arends
10 Gerard vd Werf   Pier Boomstra
       
plek do 17-3-2022 di 22-3-2022 wo 23-3-2022
1 Louis Steringa Jaap Smit Asje Haas
2 Peter Wolven Jeroen Bakker Joop uit de Bulten
3 Marijke Wijnen Hans Tijssen/
Pierre Stevens/
Martin Willemsen
Martin Willemsen
4 Matthijs Santman Geert Kuper
5 Johan Moraal André Hegteler
6 HarmJan Halfwerk Johan Moraal Pierre Stevens
7 Ben Kort/
Pierre Stevens
Matthijs Santman José Schoonewil
8 André Hegteler Bennie Wassink
9 Ineke Haas Asje Haas Gerrie Arends
10 Asje Haas Renze Bosgraaf Ingeborg Suichies
       
plek di 29-3-2022 wo 30-3-2022  
1 Renze Bosgraaf Dolf vd Veen  
2 André Hegteler Henk v Holst  
3 Jeroen Bakker/
Pierre Stevens
Marijke Wijnen  
4 Pierre Stevens  
5 Gerben Schrooten Jan Visscher  
6 Sietske Karssing Jan Koster  
7 Martin Willemsen Ben Kort  
8 Matthijs Santman Willem Ramaker  
9 Asje Haas Geert Kuper  
10 Johan Moraal Sietske Karssing/
Ingeborg Suichies/
André Hegteler
 
   
   
       
plek do 3-3-2022 av doubl za 12-3-2022 a la maison  
1 Renze Bosgraaf en
Jeroen Bakker
Jaap Smit en
Martin Willemsen
2 Dolf vd Veen en
Jaap Smit
Joop de Wit en
Casper Kinket
     
  alle uitslagen alle uitslagen
mix.png             

Februari

plek wo 2-2-2022 di 8-2-2022 wo 9-2-2022
1 Ben Kort Matthijs Santman Ben Kort
2 Herman v Dijk Jeroen Bakker Pierre Stevens
3 Alie Eekma Renze Bosgraaf Herman v Dijk
4 GerritJan Potgieter Martin Willemsen Marijke Wijnen
5 Henk v Holst Hans Tijssen Ingeborg Suichies/
Bennie Wassink
6 Alma Steenbergen Mariska Landman
7 Piet Buikema Pierre Stevens Willem Ramaker
8 Henri Arends/
Jan Visscher
Johan Moraal José Schoonewil
9 Jan Visscher Gerrie Arends/
Sietske Karssing
10 Gerrie Arends Alie Eekma
       
plek di 15-2-2022 wo 16-2-2022 do 17-2-2022
1  regen_150.gif Ben Kort Pierre Stevens
2 Herman v Dijk/
Marijke Wijnen
Hans Tijssen
3 André Hegeteler
4 John Scheffer Ben Kort/
Peter Wolven
5 Bennie Wassink
6 Willem Ramaker Jeroen Bakker
7 Ingeborg Suichies/
Hans Tijssen
Johan Moraal
8 Renze Bosgraaf
9 Alie Eekma Asje Haas
10 Asje Haas John Scheffer
       
plek di 22-2-2022 wo 23-2-2022  
1 André Hegteler Peter Wolven/
Jaap Smit
2 Jeroen Bakker
3 Martin Willemsen Bennie Wassink
4 Ton Visser Ben Kort
5 Pierre Stevens Pierre Stevens
6 Asje Haas Henk v Holst
7 Renze Bosgraaf Jan Koster/
Willem Ramaker
8 Sietske Karssing
9   André Hegteler
10   Ingeborg, Gerard, John
en Sietske
   
plek za 12-2-2022  
1 Jan Kalter en
HarmJan Halfwerk
2 Renze Bosgraaf en
Martin Willemsen
3 Pierre Stevens en
Jan Visser
alle uitslagen
mix.png             

Januari

Vanwege corona en slechte weersomstandigheden
is een aantal keren niet gespeeld.
plek wo 19-1-2022 wo 26-1-2022 za 29-1-2022 a la maison
1 Piet Buikema Johan Moraal 1. John Scheffer
    Martin Willemsen
2 Ingeborg Suichies Ben Kort
3 Ben Kort Jaap Smit 2. HarmJan Halfwerk
    Ben Kort
4 Pierre Stevens Ingeborg Suichies
5 John Scheffer Marion vd Werf alle uitslagen
6 HarmJan Visscher Pierre Stevens
7 Gerard vd Werf Gerrie Arends
8 Johan Moraal Alie Eekma
9 Dolf vd Veen Marijke Wijnen/
Gerard vd Werf
10 HarmJan Halfwerk
     

sponsorlogo.png

@Hattem Petanque                      login